Наприклад: Поліграфія, зовнішня реклама...


Коледж електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Коледж електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

(0342) 77-68-34 (Приймальна директора)

(0342) 77-68-39

(03422) 6-57-00 (Приймальна комісія)

КОЛЕДЖ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИЛАДІВ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ НАФТИ І ГАЗУ Ліцензія МОНмолодьспорт України серії АД №034546 від 24.04.2012р. День відкритих дверей, який відбудеться 27 квітня 2013 року, початок о 11:00

КОЛЕДЖ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИЛАДІВ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ  НАФТИ  І  ГАЗУ

 

Ліцензія МОНмолодьспорт України серії АД №034546 від 24.04.2012р.

День відкритих дверей, який відбудеться

 27 квітня 2013 року, початок о 11:00

за адресою:м. Івано-Франківськ,

вул. Вовчинецька, 223.

 

оголошує набір студентів на І курс 2013-2014 н.р.

для підготовки

 

 МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ за напрямами підготовки:

1. «Електронні пристрої та системи». Спеціальність Конструювання, виробництво та технічне обслуговування виробів електронної техніки”. Кваліфікація – технік-електронік (на базі 9 кл.  – денна  форма навчання та на базі 11 кл. – заочна форма навчання). 2. «Телекомунікації». Спеціальність Монтаж, технічне обслуговування і ремонт обладнання радіозв’язку, радіомовлення та телебачення”. Кваліфікація – технік засобів радіо і телебачення (на базі 9 кл.– денна форма навчання, на базі 11кл. – денна та заочна форма навчання). 3. «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології». Спеціальність Електротеплотехнічні вимірювання ”. Кваліфікація – технік з метрології (на базі 9 кл.– денна форма навчання). 4. «Інженерна механіка». Спеціальність Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів”.   Кваліфікація – електромеханік (на базі 9 кл. – денна форма навчання). 5. «Системна інженерія». Спеціальність Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем”. Кваліфікація – технік із системного адміністрування (на базі 9 кл. – денна форма навчання, на базі 11 кл. – денна та заочна форма навчання). 6. «Програмна інженерія». Спеціальність Розробка програмного забезпечення”. Кваліфікація – технік-програміст  (на базі 9 кл.– денна форма навчання, на базі 11 кл. – денна та заочна форма навчання). 7. «Комп’ютерна інженерія». Спеціальність Обслуговування комп’ютерних систем та мереж”. Кваліфікація – технік-програміст  (на базі 9 кл. – денна форма навчання). 8. «Економіка підприємства». Спеціальність Економіка підприємства”. Кваліфікація – молодший спеціаліст з економіки підприємства (на базі 9 кл.– денна форма навчання, на базі 11 кл. – денна та заочна форма навчання). 9. «Облік і аудит». Спеціальність Бухгалтерський облік”. Кваліфікація – молодший спеціаліст з бухгалтерського обліку  (на базі 9 кл.– денна форма навчання, на базі 11кл. - денна та заочна форми навчання).   Абітурієнти на базі 9 класу складають вступні екзамени з математики (усно) та української  мови (диктант). Конкурсний відбір вступників на базі 11 класу здійснюється за сертифікатами зовнішнього незалежного оцінювання  з оцінками з предметів: - для навчання на інженерно-технічних спеціальностях: 1) українська мова та література; 2) математика     або фізика;  -для навчання на спеціальності «Економіка підприємства»: 1) українська мова та література; 2) математика або світова література;  -для навчання на спеціальності «Бухгалтерський облік»: 1) українська мова та література; 2) математика або історія України;  Конкурсний відбір вступників, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, здійснюється за фаховими випробуваннями.  

    БАКАЛАВРІВ 

на базі освітньо-кваліфікаційного рівня  молодшого спеціаліста:

Напрям підготовки Системна інженеріязі спеціалізацією Гнучкі комп’ютерні інтегровані системи та робототехніка, напрям підготовки «Телекомунікації» зі спеціалізацією Телекомунікаційні системи та мережі, інформаційні технології поштового зв’язку   Конкурсний відбір вступників, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, здійснюється за фаховими випробуваннями.

            Прийом документів та вступні екзамени проводяться в терміни:   а) для підготовки молодшого спеціаліста  на денну форму навчання:   - прийом документів вступників: на базі 9 кл. та на базі ОКР кваліфікованого робітника - з 1 липня до 20 липня; на базі 11 кл. - з 1 липня до 31 липня; - вступні екзамени – 21 -  31 липня; - оприлюднення рейтингового списку вступників: перший - не пізніше 12 години 1 серпня; другий - не пізніше 12 години  5 серпня; третій - не пізніше 12 години 8 серпня; - зарахування за державним замовленням – не пізніше 11 серпня, за кошти фізичних та юридичних осіб – не пізніше 25 серпня;   б) для підготовки молодшого спеціаліста  на заочну форму навчання:   - прийом документів вступників: на базі 11 кл -  з 2 липня до 31 липня ( для осіб, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше - з 2 липня до 27 липня) ; на базі ОКР кваліфікованого робітника - з 3 липня до 27 липня ; - вступні екзамени – 28 - 31 липня; - оприлюднення рейтингового списку вступників: перший - не пізніше 12 години 1 серпня; другий - не пізніше 12 години  5 серпня; третій - не пізніше 12 години 8 серпня; - зарахування за державним замовленням – не пізніше 11 серпня, за кошти фізичних та юридичних осіб – не пізніше 15 серпня;   в) для підготовки бакалавра на денну форму навчання:   - прийом документів -  з 1 липня до 20 липня; - вступні екзамени – 21 - 31 липня; - оприлюднення рейтингового списку вступників: перший - не пізніше 12 години 1 серпня; другий - не пізніше 12 години  5 серпня; третій - не пізніше 12 години 8 серпня; - зарахування за державним замовленням – не пізніше 11 серпня, за кошти фізичних та юридичних осіб – не пізніше 25 серпня.   Для вступу в коледж вступник повинен   - особисто пред’явити: документ про освіту та додаток до нього, сертифікат(сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на базі 11 кл.), медичну довідку за ф.086-о, свідоцтво про народження(паспорт), приписне свідоцтво(військовий квиток);   - подати: заяву, документ про освіту та додаток до нього (оригінали або копії), сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на базі 11 кл.) (оригінали або копії), медичну довідку за ф.086-о або її копію, копії свідоцтва про народження(паспорта), приписного свідоцтва(військового квитка); 6 кольорових фотокарток розміром 3х4, 2 конверти з марками, папку із зав’язками.  

м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 223, каб.202     тел. (03422) 6-57-00  www.ifkepnung.if.ua

Розділи

Авто

Автостоянки

Авіа

Авіа

Агентства

Будівництво, будівельні матеріали та супутні послуги

Архітектура та проектування

Басейни

Бруківка, тротуарна плитка

Будівельне риштування

Будівельні компанії

Будівельні матеріали

Біотуалети

Виготовлення меблів

Водопостачання і каналізація

Ворота

Вікна, двері

Дім, сад, город

Земельний устрій, кадастрові роботи

Каміни

Ковані вироби

Металопрокат

Натяжні стелі

Нафтогазове обладнання

Покрівельні матеріали

Полістиролбетон

Сантехніка та опалення

Сауни

Системи вентиляції

Системи кондиціонування

Теплові завіси

Трубопроводи

Цегла

Весільні послуги та урочистості

Вироби з дерева

Вокзали

Відпочинок в Карпатах

Відпочинок і дозвілля

Візи

Готелі

Дизайн

Дисконтні програми

Доставка

ЗМІ

Комп'ютери та оргтехніка

Краса та здоров'я

Культура та мистецтво

Магазини і торгівля

Іграшки

Інструменти

Інтернет-магазини

Інтимні товари

Бутіки

Взуття

Електротовари

Замки

Зоотовари

Канцтовари

Книжкові магазини

Комп'ютерна та оргтехніка

Косметика та парфуми

Меблі

Мобільні телефони

Музичні інструменти

Одяг

Оптика

Оптові бази

Побутова техніка

Побутова хімія

Посуд

Ритуальні послуги, пам'ятники

Світильники

Сигари

Скло та дзеркала

Сувенірна продукція

Супермаркети

Тканини, пряжа

Товари для дітей

Товари для спорту та відпочинку

Торгові центри

Хлібокондитерські вироби

Хутро

Шпалери

Штори

Ювелірні вироби

Медицина

Медицина

Органи державної влади

Освіта

Охорона

Політичні та громадські організації

Послуги для населення

Послуги та товари для бізнесу

Пошиття одягу та взуття

Пошиття штор

Промисловість

Реклама, поліграфія

Ремонт

Ресторани, кафе, бари, піцерії

Спорт, танці

Телекомунікації та зв'язок, пошта

Транспортні перевезення

Туризм

Фермерські господарства

Фінанси та страхування

Юридичні послуги

Розклад руху транспорту

no foto

Баннер 2

DOVIDKA.if.ua – Довідка для людей

ДОВІДКА Івано-Франківськ

тел:+38 (0342) 543-421

тел: +38 (098) 916-61-17

тел: +38 (050) 71-70-528

Для внесення в ДОВІДНИК e-mail:
www.dovidka.ua@gmail.com

Для Новин, Акцій, Подій e-mail:
dovidka.news@gmail.com

Для внесення Оголошення e-mail:
www.dovidka.ua@gmail.com

Універсальний, зручний, цікавий рекламно-інформаційний ДОВІДНИК Івано-Франківська, України